Kabina regeneracyjna

Hej!
Mam przyjemność zaprezentować Wam swoją kolejną pracę – kabinę regeneracyjną. Pierwsze projekty tej niewielkiej pracy powstały jakoś we wakacje. Pomysł na MOC przyszedł mi do głowy po obejrzeniu prac Spacelorda (z kolonizacji kosmosu). Na użycie szybek jako drzwi wpadł Legate, ja tylko podchwyciłem ogólną ideę i nieco ją urozmaiciłem swoją weną twórczą.

Życie funkcjonariuszy kosmicznej policji to nieustanna walka o prawość i porządek. Kosmiczne zbiry – a szczególnie członkowie Gangu Czarnej Dziury – wymagają od funkcjonariuszy zachowania ciągłej czujności. Stróżami prawa zostać mogą jedynie najwybitniejsze jednostki. Jednakże świetna organizacja to nie wszystko, czasami potrzebna jest też odrobina szczęścia.

Kiedy szczęścia zabraknie i funkcjonariusz zostanie ciężko ranny, z pomocą przyjdzie cud inżynierii technicznej. Poniżej przedstawiam Wam kabinę służącą do regeneracji ciała i przyspieszenia procesu leczenia.
Image
Brickshelf
DeviantArt
FlickR

Film


Model
Image Image Image Image Image Image
Kabina jest całkowicie szczelna, a solidny pancerz ochroni ofiarę na wypadek, gdyby jakimś sposobem zbiry przejęły szpital. Z drugiej strony, gdyby np trzeba było unieruchomić wroga na czas przybycia mobilnej jednostki więziennej, można by wsadzić delikwenta do środka i uruchomić funkcję zamrażania, która nie zabija, lecz wywołuje chwilową hibernację. Wielozadaniowość urządzenia potwierdzona naukowo i zaimplementowana już na kilku ochotnikach.

Image Image Image Image Image Image
Nasz funkcjonariusz miał dużo szczęścia, że obrażenia ciała nie były poważne – cały i zdrowy opuszcza kabinę i udaje się do dalszej pracy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s