Sub Slizer v 2.0

Zapewne niektórzy z Was kojarzą użytkownika loserkiller’a z Brickshelfa. Budowniczy wsławił się swoją kolekcją zmodernizowanych Slizerów. Z tego co wiem, nawet osoby nie siedzące w realiach Slizer/Bionicle z zaciekawieniem przeglądają jego zdjęcia – również i ja nie byłem gorszy. Z szczególnym zainteresowaniem przejrzałem sobie moje 2 ulubione mechy tej serii – Jungle i Sub. O ile Jungle wykonany był perfekcyjnie, o tyle do Suba mogę mieć poważne zastrzeżenia – zresztą SAMI zobaczcie.

A oto i mój Sub Slizer 2.0. W budowie nieco wzorowałem się na oryginale, ale pozwoliłem sobie dodać co-nieco od siebie. Tym razem nie robiłem komiksu, ale postarałem się zrobić w miarę klimatyczne zdjęcia.

Image

BRICKSHELF
DEVIANART
FlickR
MAJHOST (wip)

Filmik

Dane Techniczne:
Image

O MOCu
Kiedy asteroida uderzyła na planetę Slizer, wybuch zniszczył prawie doszczętnie kilka światów – w tym Jungle czy Rock. Z ciał poległych w ten sposób mieszkańców narodziła się nowa rasa mutantów, dążąca do supremacji na całej planecie. Wszyscy, którzy ocaleli wiedzieli, że zbliża się ogromne niebezpieczeństwo…

W krainie Wielkiego Oceanu jeden z mieszkających tam Sub Slizerów – znany ze swej odwagi, ale i młodzieńczej brawury – zgłębił tajemnice Świętej Perły i mocy, która w niej drzemała – wyzwolona energia dała mu niebywałą siłę do obrony swoich braci.

Model
Image

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Broń
Image

Image Image Image
Bronią Sub Slizera jest wypasiony laser oraz tradycyjny dla wszystkich Slizerów dysk.

Dodatki:

Image Image Image
Image Image Image
Ale nie tylko mutanty były zagrożeniem. Oderwane części umarłych światów unosiły się na nieboskłonie, dając o sobie znać – najgorsze były spadające głazy z nieba. W normalnych warunkach woda powinna spowolnić je, jednak energia Fioletowego Świata dawała o sobie znać…

Nasz Sub mógł wypróbować swoich sił, stając się Protektorem Oceanu…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s