Karykatury

Witajcie,

Zanim przejdę do właściwego tematu chciałbym poinformować Was, że udało mi się nieco pogrupować panel menu. Prawdopodobnie na jednej zmianie się nie skończy, ale nie ma co się martwić na zapas.

Dawno temu wspomniałem, że interesuję się robieniem karykatur. Cóż, na KMFL jest cały wątek z karykaturami użytkowników, a na moim majhoście znajdziecie same zdjęcia (czasami publikuję tam grafiki jeszcze przed oficjalną prezentacją na forum).

Garść wybranych grafik:

Tutaj małe wytłumaczenie dla osób postronnych. Użytkownik Thietmaier uwielbia wszelkiego rodzaju maszyny rolnicze, głównie traktory. Fioletowa koszulka to symbol MOCarza roku (czyli najlepszego budowniczego). Jak to ktoś kiedyś określił – „szlachta jeździ na traktorach” ;)

Ten koleś to BardJaskier – też dość charakterystyczny użytkownik naszego forum. Castlowiec z krwi i kości – stąd to ubranko Robin Hooda. No i ta mina – efekt mojej zabawy z tymi buźkami, co to ich w sieci pełno. Jeżeli chcecie więcej takich buziek, to koniecznie zobaczcie na forum lub do mojej galerii.

Nie wiem czemu, ale uważam tą graficzkę za bardzo ciekawą. Oczywiście, nie żebym miał coś do Ryszarda – to spoko gość, no ale jak robimy karykatury ze wszystkimi, to ze wszystkimi!

Kolejna pokręcona grafika. W skrócie – zły brat bliźniak Thieta (Nemezis Thiet) właśnie porwał dziewicę, uciekając na swoim demonicznym traktorze zagłady.

Przeważnie moje grafiki mają nie więcej, niż po 20-30 wyświetleń, albo i mniej. Ta jednak jest wyjątkowa – nie wiedzieć czemu, ale ma prawie 1000. Dla osób, które nie wiedzą o co chodzi: ten pan między paniami to BobofrutX (użytkownik Lugpolu), natomiast ten gość z uwiązaną kulą u nogi i różowym sweterku to Ither (biedaczek, musiał dużo kłuć do sesji).

Czasami bywa tak, że w danej społeczności użytkownicy bardzo lubią wykorzystywać pewne zwroty. W swoim czasie jednym z takich zwrotów było zapytanie o naleśniki. Sam zwrot wziął się z jednego z filmów Niekrytego Krytyka, w których oceniał telezakupy i Gabi – polecam!

Od lewej – Sprinter zakochany w „NALEŚNIKACH!?”, po prawej uciekający Bard.

O Ryszardzie już coś wspomniałem, ale nie powiedziałem nic o jego tworze, jakim jest Morze Studów – videoblog o tematyce LEGO. Niestety był taki okres, że jakość materiałów video Alla pozostawiała wiele do życzenia (sporo upierdliwych błędów). Czemu fabryka? Materiały pojawiały się niemal codziennie…

I kolejne nawiązanie do Morza Studów. Co za dużo, to niezdrowo – analogicznie brak Morza też nie jest zdrowy ;)

I kończąc w tym temacie temat Ryszarda K. – przed Wami Allemozaur! (widły pochodzą stąd, że All od początku upierał się, że w karykaturach chciałby być wieśniakiem)

Tym razem bardziej uniwersalna karykatura z Koniem Trojańskim.

I jeszcze kilka filmików:

I na zakończenie taka ciekawostka – Thiethowi tak się spodobały grafiki, że postanowił zrobić nawet stosowny nadruk na koszulce!

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Karykatury

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s