Studowe Konferencje #4: Polybagi LEGO Shell i Ferrari

Kolejna, 4-ta konferencja już jest!


Tym razem tematem naszej rozmowy są zestawy promocyjne, które możemy otrzymać na stacjach Shell, jako dodatek przy zakupie paliwa. Niestety promocja kończy się 4-ego sierpnia, więc jeżeli komuś zależy na takim samochodziku, to ma trochę mało czasu …

Oczywiście – podobnie, jak w trzecim odcinku – nie obyło się bez gościa specjalnego: Grodka, któremu serdecznie dziękuję za wzięcie udziału w dyskusji ;)

Jako ciekawostkę wspomnę, iż przedstawiony tutaj film jest już „po cenzurze”, w wyniku której musiałem niestety wykroić kilka kwestii i pozamieniać niektóre obrazki – początkowo użyłem bowiem zdjęć z recenzji Walera93 z Lugpolu (oczywiście, uzyskując zgodę autora), jednakże ostateczne grafiki pochodzą z aparatu Allemova. Mimo-wszystko uważam, że Walerowi należą się podziękowania, a jak ktoś lubi szaleć to zapraszam do obejrzenia również wersji „z przed cenzury„.

I taka informacja – 5-ty odcinek pojawi się u mnie na kanale, ale nie wiem kiedy, gdyż montaż jest bardzo czasochłonny i muszę sobie trochę odpocząć.

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Studowe Konferencje #4: Polybagi LEGO Shell i Ferrari

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s