Coming soon …

Co tu dużo mówić – na oficjalną premierę jeszcze przyjdzie czas. Tymczasem podsyłam zdjęcie, coby ktoś nie myślał, że umarłem i już nie buduję ;)

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Coming soon …

    • Powiem tak – obecnie jestem w fazie obróbki zdjęć. Jeżeli uda mi się przygotować je w miarę szybko (wycinanie tła itd.), to wtedy będzie szansa, że premiera Optimusa (wpis na blogu, zdjęcia w galerii) odbędzie się jeszcze w czerwcu. W najgorszym wypadku będzie to lipiec. Na premierę Video trzeba będzie dłużej poczekać.

      Klasyczny Ultra Magnus to tak naprawdę biały Optimus (Amerykanie mają świra na punkcie przemalowywania bohaterów i nadawania im nowych imion) obudowany dodatkową zbroją, która może się transformować w naczepę do przewozu samochodów. Dlatego opłaca mi się najpierw doszlifować Optimusa maksymalnie, jak to tylko możliwe – albo zrobić Magnusa bazując na zupełnie innym modelu ciężarówki.

      W sierpniu ma być dostępny w sprzedaży najnowszy odrzutowiec creatora – model tak ładny, że aż żal byłoby go nie kupić. Poza tym, ma on też inny potencjał – mógłby z niego być całkiem niezły oponent dla Prime’a w postaci Thundercracker’a. Choć tu nasuwa się też inne pytanie – skoro oponent, to dlaczego nie herszt tych „złych” – Megatron?

  1. Pingback: +100.000! | Blog QQS'a

  2. Pingback: Optimus Prime/ Convoy | Blog QQS'a

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s