Nowy adres KMFL

Cześć,

jak to mówią – wszystko co dobre, kiedyś się kończy. To powiedzenie dotyczy również forum KMFL …

Nie, nie chodzi o to, że zamykamy forum – paszoł won od takich głupich myśli! Generalnie chodzi o to, że przez 2 lata – bo od października 2013 – forum trzymane było na serwerze z własną domeną. Wiecie, własny adres i takie tam bajery, dające nowe możliwości. Niestety – z rozmaitych przyczyn – stało się to nierentowne, dlatego trzeba było zrezygnować z usług świadczonych przez dotychczasowy, płatny serwis.

Z drugiej jednak strony – całkowite usunięcie forum też nie wchodziło w grę, dlatego ostatecznie zostało ono przeniesione na darmowy serwer cba.pl. Cóż, jest to krok do tyłu, ale … czasami lepiej się cofnąć o krok i mieć nogę, niż pójść pod pędzący pociąg i ją stracić.

Nowe, działające linki:
Forumhttp://kmfl.cba.pl/forum/
Portalhttp://kmfl.cba.pl

Oczywiście, dotychczasowa funkcjonalność forum/portalu pozostanie niezmieniona – co było kwestią kluczową – jednakże trzeba się będzie liczyć ze spamem w postaci reklam na stronie. No, i kraken nie zależy już od nas – tzn. jeżeli serwery cba.pl padną – co z doświadczenia wiem, że czasem się zdarza – wówczas forum również będzie nieaktywne.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s