To już 4 lata!

Hej!

Miło mi Was poinformować, że parę dni temu (24.11) minał dokładnie 4-ty rok działalności QQS-owego Bloga! :)

Jak pewnie już kiedyś zauważyliście, co roku chwalę się kolejną rocznicą bloga, wprowadzając – przy tej okazji – małą propagandę: co chciałbym w najbliższym czasie zmienić i jaka jest moja wizja na przyszłość. Powiem tak – obecny rok trochę zawaliłem, bo nie pokazałem ani jednego, kompletnego MOCa, ale … mam wrażenie, że teraz sił na budowanie mi znowu przybywa („wzrost gospodarczy” ;) ), a to jest dobry znak!

Do recenzji już raczej nie wrócę (przynajmniej w najbliższym czasie), bo zajmuje to dużo czasu, a szansa na to, że ktoś na to popatrzy jest raczej znikoma. Zresztą, powiem wprost – nie chce mi się :)

Co innego napisanie opinii dotyczącej zestawów/serii, które mają się pojawić w przyszłym roku. Chciałbym wygospodarować czas, żeby dodać od siebie 3 grosze i spróbować przewidzieć ceny (nie wiem czy pamiętacie, ale w przypadku zestawów na pierwszą połowę 2016 udało się to dość dobrze).

I chyba tyle. Jeśli macie jakiś pomysł/sugestię (także dotyczącą MOCów), to nie bójcie się tego napisać. Z góry dziękuję :)

BTW. zdjęcie zrobiłem telefonem komórkowym ;)

Reklamy

5 uwag do wpisu “To już 4 lata!

    • Żyję, ale chwilowo musiałem zawiesić budowanie.
      Nie jest mi z tym dobrze, ale … powiedzmy, że warunki na to nie pozwalają, żebym mógł w spokoju cieszyć się swoim hobby. Ale jakaś szansa, że to się zmieni [na lepsze] jest …

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s