Fora

Fora internetowe skupiają ludzi o pewnych poglądach na otaczającą nas rzeczywistość. Fora mogą być tematyczne (np. poświęcone klockom LEGO) czy też dyskusyjne. Poniżej znajduje się lista (którą zapewne jeszcze nieraz uzupełnię) tych forów, które wydają mi się warte uwagi. Dla czytelności, podzieliłem je według kategorii.

Fora LEGO:

KMFL – KMFL to skrót od Klub Młodych Fanów LEGO, na którym LEGOwe prace mogą pokazywać użytkownicy, którzy nie skończyli 18 lat (chociaż oczywiście dorośli też są mile widziani, w końcu wszyscy jesteśmy młodzi duchem). Z roku na rok poziom prac wystawianych na tym forum się poprawia, a od kilku lat bierzemy udział w ogólnopolskich wystawach klocków LEGO (organizowanych przez LUGPol). Oprócz konstrukcji modeli znajdziecie tam mnóstwo recenzji, nowinek z LEGOwego świata i wiele innych, ciekawych rzeczy.

LUGPolczyliPolski Klub Dorosłych Fanów LEGO.Myślę, że nie mam co tu dużo pisać, dlatego, że ta społeczność jest bardzo dobrze znana nawet w mediach. Użytkownicy budują modele, recenzują zestawy i biorą udział w wystawach (oczywiście kto chce, nic nie jest obowiązkowe). Jedynym ograniczeniem jest konieczność ukończenia 18-ego roku życia

ZBUDUJMY.TOjest to drugi, co do wielkości LUG w Polsce, skupiający wybitnych budowniczych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s